КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Рішення 49 сесії
 

 

 Рішення 49 сесії Кагарлицької районної ради VI скликання

1. Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо зниження цін та тарифів на газ, електроенергію та теплову енергію для населення.

2. Про звернення депутатів  Кагарлицької районної ради до Президента України, до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо  продовження  мораторію на продаж земель сільськогосподарського  призначення в Україні

3. Про внесення змін у рішення сорок п'ятої сесії районної ради від 31.12.2014р. №583-45-VІ "Про районний бюджет Кагарлицького району на 2015 рік".

            4. Про інформацію начальника Кагарлицького РВ ГУ МВС України в Київській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського   порядку та результати діяльності на території району.

           5. Про інформацію Кагарлицького  міжрайонного прокурора  про  стан  законності,  заходи  щодо  її   зміцнення  та  результати  діяльності  на  території  району.

6. Про  план роботи Кагарлицької районної ради на ІІ півріччя 2015 року.

7. Про хід виконання  Програми поводження з  твердими побутовими відходами в Кагарлицькому районі на 2012 -2016 роки.

8. Про  хід виконання Програми  поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Кагарлицькому районі на 2013 – 2016 роки.

9. Про хід виконання  Кагарлицької районної Програми  протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 роки.

10. Про внесення змін у рішення сесії районної ради № 333-28-VI від 04.06.2013 року «Про затвердження списку народних засідателів».

11. Про надання згоди на прийняття до  спільної  власності  територіальних громад Кагарлицького району  частини приміщення  Відділу статистики в Кагарлицькому районі.

12. Про інформацію Тимчасової контрольної комісії з питань дотримання вимог чинного законодавства при виділенні земельних ділянок зі складу земель сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства.

13. Про погодження отримання спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення та видобування корисних копалин місцевого значення ТОВ «Дніпровські піски».

14. Про затвердження технічних документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради