КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
Рішення 10 сесії
 

.

 Рішення 10 сесії Кагарлицької районної ради VІI скликання

 

 

1.     Про усний депутатський запит Лисого І.М.

 

2.     Про усний депутатський запит Бурого П.М.

 

3.  Про внесення змін у рішення 5-ї сесії районної ради від 13.01.2016  № 045-05-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2016 рік».

 

4.   Про управління обєктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району.

 

5.      Про звіт керівника Кагарлицької районної дитячо-юнацької спортивної школи за 2015/2016 навчальний рік.

 

6.      Про звіт директора Комунального закладу «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» за 2015 рік та І квартал 2016 року.

 

 7.      Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих на території Жовтневої сільської ради, що знаходяться у власності померлого гр. Ляшенка Миколи Дмитровича.

 

 8.      Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки земельної  ділянки для  сінокосіння і випасання худоби розташованої на території Стайківської сільської ради, що надається в оренду  гр. Корнієнку Сергію Анатолійовичу.

 

9.      Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних  ділянок сільськогосподарського призначення розташованих на території Гребенівської сільської ради, що надаються в оренду ОК СТ «Дніпровські кручі-М».

 

10.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства розташованих на території Шубівської сільської ради, що надаються в оренду гр. Широкоступу Олександру Васильовичу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради