КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Майдан`S набирає обертів
 

 

Яскравим  і пам’ятним для жителів Кагарличчини залишиться день, коли не одна  подія зібрала величезний гурт людей і змусила веселитися, отримувати  естетичну насолоду і вболівати.

По-перше, після реконструкції міського стадіону - цілого року наполегливої праці та зусиль Кагарлицької  райдерж-адміністрації, районної та міської рад, благодійного фонду «Родина» Олександра Онищенка та цілого ряду  небайдужих спонсорів - ця чудова арена готова  приймати як спортивні, так і культурно-мистецькі свята. А по-друге - саме тут, по його відкритті,  пройшло грандіозне шоу «Майдан’S».

Минулого року цей молодіжний танцювальний  проект стартував вперше. Тоді у ньому взяло  участь 5 команд шкіл району і проходило свято на території ЗОШ № 3. Цього разу  воно налічувало аж 11 команд-конкурсантів: це - районні та міські навчальні заклади (ліцей, школи №1, №2, №3), а ще - зі Слободи, Мирівки, Черняхова, Ста-йок,  Переселення, Стрі-тівки, Ставів.

Урочисті привітання прозвучали з вуст голови Кагарлицької РДА Івана Шевченка,   голови районної ради Віктора Бевза, міського голови  Олександра Панюти та депутата Київської обласної  ради,  президента благодійного фонду  «Родина» Олександра Онищенка. Після цього символічну червону стрічку відкриття стадіону перерізали Іван Шевченко та Олександр Онищенко. 

І тут розпочався урочистий парад команд районного танцювального фестивалю Майдан’S, присвячений  старту футбольного чемпіонату «Євро-2012».

Під супровід  духового оркестру (керівник Ігор Ільченко) першою запросили на стадіон команду Кагарлицького районного ліцею «Тhе Вest!», яка минулого року у важкій боротьбі отримала  перехідний Кубок Кагарлицького Майдан’Sу. За ними свої «візитівки» та основні номери у яскравих костюмах ритмічно і злагоджено демонстрували інші команди. 

Визначати переможця - справа не з простих. Та журі у складі директора ЦДЮТ Лідії Коваль, директора міського Центру культури та дозвілля  Анатолія Климака, заступника директора дитячої Школи мистецтв Людмили Ігнатенко та  завідувача райметодкабінетом відділу  культури Юрія Короля з цим впоралося. Вони враховували розкриття теми,  виконавську майстерність, костюмованість, використання декорацій  та артистизм, оригінальність та єдність команди.  Перехідний  кубок переможця цього року виборола  команда міської школи № 3. Та усім  командам керівник групи Благодійного фонду  «Родина» Олександра Онищенка Ніла Чапишева вручила грошові  премії однакового розміру у сумі 1500 гривень на потреби школи.

Яскравим  і хвилюючим був виступ вихованців дитбудинку «Сонечко» із Буртів. Діти показали усьому району, що мають і естетичний смак, і хореографічні вміння.

Варто додати, що хореографами-постановниками від команд були Віталіна Киричок, Надія Кажукало, Вікторія Німенко, Леся Чоповська, Дарина Курілко, Надія Духно, Ми-рослава  Гончарук, Ната-лія Ромашова, Анна Ка-лініченко, Ніна Громадська, Алла Синяк, Олександр Мороз,  Олена Косяченко. Зауважу, що відчеканені танцювальні рухи учасників команди школи № 3 - результат копіткої праці Олександра Мороза. До речі, стоматолога за  освітою і хореографа за покликанням. Респект йому!

Відрадно, що  в глядацькій аудиторії не було, як кажуть, де яблуку впасти. За команди прийшли «тримати кулаки» однокласники, учні школи, друзі, вчителі, батьки, родичі.  Вони ж по закінченні фестивалю пішли піднесені, позитивні та щасливі.

Виступи цих цьогорічних легендарних команд продемонструють на своїх каналах районне телебачення та УТ-1.

З роллю ведучих чудово справилися Вікторія Коваль та Тетяна Коваленко. А захід організовано та проведено за сприяння  районного осередку Партії регіонів.

За матеріалами газети "Вісник Кагарличчини"

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради