КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Звітував голова районної ради

   

 

    

Минулого вівторка відбулася 15 сесія районної ради VI скликання, на якій було заслухано звіт голови районної ради Віктора Бевза про свою діяльність.

Доповідаючи по цьому питанню, голова районної ради Віктор Бевз зазначив, що за звітний період проведено 14 сесій районної ради. У двох випадках, що дозволено діючим законодавством і Регламентом районної ради, розпорядженням голови скликались позачергові сесії, на яких розглядались питання про затвердження районного бюджету на 2011 рік та на 2012 рік.

З початку каденції на засіданнях сесій районної ради розглянуто 178 питань. У переважній більшості вони стосувались бюджету та плану соціально-економічного та культурного розвитку району, районних програм.

Зокрема, за цей період розглянуті й затверджені: Програма підтримки та відродження українського села на період до 2015 року; Програма розробки містобудівної документації в Кагарлицькому районі на 2011-2013 роки; Програма підтримки та розвитку молоді Кагарлицького району на 2011 – 2014 роки «Молодь Кагарличчини»; Програма розвитку системи освіти Кагарлицького району на 2011-2014 роки; Програма з організації та проведення оплачуваних громадських робіт на 2012 - 2013 роки у Кагарлицькому районі та ряд інших. Регулярно заслуховується інформація про хід виконання тієї чи іншої програми, зокрема, районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей, Програми підтримки розвитку засобів масової інформації, про соціально-економічний розвиток району тощо.

Окрім того, було впорядковано та викладено в новій редакції статути телестудії «ТБ Кагарлик», фізкультурно-оздоровчого центру, дитячо-юнацької спортивної школи.

Рішенням сесії районної ради на базі колись розрізнених фізкультурно-спортивних об’єктів та підрозділів, що діяли неефективно, не мали належної організаційної та фінансової підтримки, завдяки спільній роботі районної державної адміністрації, районної та міської рад створено комунальний заклад районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини». На сьогодні там проведено реконструкцію футбольного поля, встановлено нове освітлення, нові опалювальні котли, триває реконструкція роздягалень, душових, проводяться підготовчі роботи з облаштування тенісних кортів. У найближчій перспективі – реконструкція двоповерхової будівлі на стадіоні, яка передбачає капітальний ремонт опалення, облаштування душових, роздягалень та виходу на стадіон.

За звітний період постійними комісіями районної ради проведено 59 засідань, на яких розглянуто 161 питання.

Віктор Бевз акцентував, що у своїй діяльності прагне максимально забезпечити гласність роботи ради та її органів. На кожну сесію районної ради запрошуються представники газети „Вісник Кагарличчини” та телестудії „ТБ Кагарлик”, які широко і об’єктивно висвітлюють їх хід. Виступи та інтерв’ю голови районної ради регулярно розміщуються на сторінках районної газети та в ефірі місцевого телебачення. Запроваджено ініційований районною радою цикл інтерв’ю з сільськими головами на тему висвітлення їх діяльності та взаємодії з депутатами районної ради.

Окрім того, за дорученням голови районної ради створено Офіційний сайт Кагарлицької районної ради (www kagrada.com.ua), який може відвідати кожен, проглянути там рішення сесій, що відбулися, проекти рішень найближчої сесії, копії документів, різноманітну інформацію. Для відвідувачів сайту є можливість в будь-який час залишити свої коментарі та пропозиції, або поставити запитання.

З метою прямого спілкування з виборцями розроблено та оприлюднено графік особистих прийомів громадян депутатами районної ради в округах. Особисто Віктором Бевзом проведено виїзні прийоми громадян у селах Стайки, Черняхів, Яблунівка, Горохуватка, Леонівка та ряді інших.

З ініціативи райдержадміністрації в районі проведено збори територіальних громад. Особисто голова райради брав участь у зборах жителів сіл Шубівка, Ліщинка, Слобода, Липовець, Стави, Шпендівка і Кадомка.

Протягом року в районі проведені Дні сіл. У святкових заходах брали активну участь як голова районної ради, так і депутати.

Рішенням сесії районної ради запроваджено проведення серед сільських рад щорічного конкурсу з розвитку соціально-культурної сфери та благоустрою території, підбиття підсумків якого за 2011 рік відбулось на урочистих зборах, присвячених Дню місцевого самоврядування.

Суттєвим є питання забезпечення сприятлих умов для здійснення діяльності депутатами районної ради. З цією метою на цей рік у районному бюджеті передбачено 62 тис. грн, тобто по 1 тис. грн на кожного депутата.

Протягом минулого року до районної ради надійшло 88 звернень від громадян, у тому числі 3 колективних. Питання були різнопланові: надання матеріальної допомоги, виготовлення державних актів на землю, робота перевізників, працевлаштування тощо. Жодне питання не залишалось без розгляду.

За звітний період чимало зроблено в питанні взаємодії з міською та сільськими радами. Виконавчим апаратом районної ради безпосередньо на місцях надавалась практична допомога у веденні діловодства та у вирішенні тих чи інших питань працівникам Кагарлицької міської, Гребенівської, Півецької, Стрітівської, Шпендівської, інших сільських рад. Навзаєм Віктор Бевз подякував за співпрацю голові міста та сільським головам.

«Знаю й те, що завжди можу покластися на депутатський корпус районної ради,- зазначив доповідач. - Ключовою у розв’язанні всіх перелічених та багатьох інших питань була і залишається злагодженість у роботі, тісна співпраця з районною державною адміністрацією та її підрозділами. За що висловлюю особливу вдячність голові адміністрації Івану Шевченку», - завершив свою доповідь Віктор Бевз.

Також депутатами було розглянуто питання про Програму   соціально-економічного  і  культурного   розвитку  Кагарлицького  району  на  2012 рік (доповідач - перший заступник голови райдержадміністрації Зіновій Лялюк)(про дану Програму ми вже писали у «ВК №11 від 31.01.12р.); про    внесення     змін   у   рішення  чотирнадцятої  сесії   районної  ради  від 29.12.2011р. № 175-14-VІ “Про  районний  бюджет Кагарлицького  району   на  2012р.” (доповідач – начальник фінансового управління РДА Наталія Перевера); про  Програму  розвитку  фізичної  культури  і  спорту  в  Кагарлицькому  районі  на  2012-2016 роки (доповідач – начальник відділу з питань фізкультури і спорту РДА В`ячеслав Дринь); про  управління  об’єктами  майна  спільної  власності  територіальних  громад  району (доповідач - головний лікар Кагарлицької ЦРЛ Віктор Кулініченко); про Положення  про  порядок  використання  коштів  на  виконання  депутатських  повноважень; про  план  роботи  районної  ради  на  І  півріччя  2012 року. (доповідач – голова районної ради Віктор Бевз); про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для визначення розміру державного мита при спадкуванні (доповідач - голова постійної комісії з питань АПК та земельних відносин Григорій Павлюк).

По всіх розглянутих питаннях депутатами прийняті позитивні рішення.


Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради