КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

           Напередодні професійного свята енергетиків голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов разом із в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світланою Синюк та  Кагарлицьким міським головою Олександром Панютою і заступником міського голови Володимиром Бойко  зустрілися з трудовим колективом районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» та привітали їх із Днем енергетика.

Керівники району та міста підкреслили, що від злагодженої роботи енергетиків залежить виробництво, промисловість і вся економіка району в цілому, щиро подякували керівництву і працівникам Кагарлицького РП за сумлінну працю. Кращим працівникам енергетичної галузі Кагарличчини були вручені спільні Подяки райдержадміністрації та районної ради, Подяки міського голови, квіти та подарунки. Начальник районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрій Свирбиус також пивітав свій колектив із професійним святом.

           Святкову програму з новорічними привітаннями підготували учасники художньої самодіяльності міста.

 

 

 

 

   

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради