КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

       

 До вітань долучилися також начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Голованчук, яка відмітила високу продуктивність роботи господарств протягом року, та керівник АФ «Слобідська» Леонід Васильчук.

Крім того, під час заходу керівники району й міста привітали з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України – колективи районної телерадіостудії «ТБ Кагарлик» та станційно-лінійної дільниці №2 м. Кагарлик Київської міської філії ПАТ «Укртелеком», і кращим працівникам також вручили відзнаки та подарунки.

Святковий концерт для присутніх підготували викладачі та вихованці дитячої школи мистецтв, а також український дівочий гурт «SoloMia».

А на площі перед міським Будинком культури жителі та гості міста мали змогу побувати на виставці «Сільськогосподарська техніка – еволюція розвитку», де було представлено техніка аграріїв Кагарлицького району – від найстарішої до сучасної. Зокрема, техніку для виставки надали ФГ «Широкоступ», ФГ «Лорак», ФГ «Расавське», ФГ «Аллазаров», ФГ «Гармонія сої» та СК «Агробізнес».

 

 

 

 

 

 

   

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради