КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

       

      Учасників АТО та резервістів першої та другої черги було відзначено спільними Подяками райдержадміністрації та районної ради, Подяки міського голови, вручені подарунки та квіти; кожен із фронтовиків, що зареєстрований у нашому місті, отримав від міської влади матеріальне заохочення в розмірі 500 грн.

   Також до вітань долучилися заступник військового комісара з територіальної оборони, капітан Сергій Зайченко, учасник антитерористичної операції на сході України, старшина батареї управління артилерійської розвідки бригадної артилерійської групи 72 окремої механізованої бригади Вадим Вовк та дружина учасника антитерористичної операції на сході України Інна Цимбал.

Концертну програму для присутніх у залі підготували вихованці Кагарлицького центру дитячої та юнацької творчості, учні Кагарлицької дитячої школи мистецтв та учасники художньої самодіяльності міського Будинку культури.

 

 

 

 

   

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради