КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

       Щороку учні Кагарличчини беруть участь у шкільних, районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах і успішно там виступають. У той же час усі розуміють, що за цими перемогами – наполеглива праця вчителів, які докладають чимало зусиль для розвитку творчих здібностей школярів, допомагають їм пізнати себе, розкрити власні здібності.

Тож усі виступаючі побажали освітянам миру, Божого благословення, невичерпної енергії, талановитих і вдячних учнів. Цього дня кращих педагогів району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району та з нагоди свята було нагороджено відзнаками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації, Подяками Київської обласної ради, спільними Подяками райдержадміністрації та районної ради, Подяками міського голови, а також вручені подарунки та квіти.

        По закінченні урочистої частини освітяни мали змогу насолодитися святковим концертом.  

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради