КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

 

Голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів пленарне засідання 46-ої сесії районної ради. Участь в засіданні взяли в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, депутати районної ради. Під час засідання розглядалися питання про внесення змін у рішення 39-ї сесії районної ради від 21.12.2018  № 347-39(ІІ)-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2019 рік» та додатків до нього; про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року; різне. 

Крім того, на початку засідання депутат Олег Вітенко вніс пропозицію підготувати та надіслати до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Офісу Президента звернення районної ради проти запровадження ринку землі у тому вигляді, який нині пропонується законодавцями. Дана пропозиція була одностайно підтримана депутатами районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради