КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

 

Голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта взяли участь в зборах громадян сіл Великі Пріцьки та Мирівка. На зібраннях голови Великопріцківської сільської ради Олександр Микитянський та Мирівської сільської ради Сергій Шевчук прозвітували про свою діяльність і роботу сільських рад у 2018 році.

 

 

 

 Світлана Синюк, в свою чергу, довела до присутніх інформацію про здобутки та перспективи розвитку столичної області та нашого району. На заходах також були присутні представники управління соціального захисту населення РДА, об’єднаного управління пенсійного фонду України, районного підрозділу ПАТ «Київобленерго», орендарі земельних часток-паїв. Питання пенсійного забезпечення, надання субсидій, можливості виділення коштів з районного бюджету для проведення ремонту клубу в с. Великі Пріцьки, медичної реформи, проведення ремонту в амбулаторії села Мирівка та забезпечення амбулаторії лікарем та багато інших були підняті жителями цих населених пунктів на цих зібраннях.

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради