КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

 

Голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк,  Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль, депутат Кагарлицької районної ради Людмила Сушко, 21 березня, взяли участь у зборах громадян сіл Халча та Шпендівка. Присутні заслухали звіти сільських голів  Людмили Ананьєвої та Миколи Петренка про свою діяльність та роботу сільських рад у 2018 році.

 

 

 

 

 

Світлана Синюк розповіла на зібранні про здобутки та перспективи розвитку області та району. Окрім того на заході були присутні представники управління соціального захисту населення РДА та управління фінансів РДА, які відповіли на низку запитань, які хвилювали жителів цих населених пунктів. Також прозвучали питання, щодо транспортного забезпечення, децентралізації, плати за оренду земельних часток-паїв, облаштування нового кладовища в с. Шпендівка, придбання шкільного автобуса, інші.

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради