КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

 

Відповідно до Закону України «Про культуру», розпорядженням голови Кагарлицької районної ради  від 27.09.18 № 090 - ОД оголошено конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний  історико - краєзнавчий музей».

 

        Керуючись частинами 3 і 6 статті 213 Закону України «Про культуру»  Кагарлицька районна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний  історико - краєзнавчий музей».

 

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний  історико - краєзнавчий музей» на посаду керівника якого проводиться конкурс.

 

        Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

        Для участі у жеребкуванні громадська організація  на паперових та електронних носіях подає до виконавчого апарату  районної ради до 17.10.2018 кандидатур, які рекомендуються до складу конкурсної комісії, копія статуту громадської організації , завірена належним чином.

До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

-       анкета кандидата;

-       заява для включення до конкурсної комісії.

Жеребкування буде проведено 19.10.2018 року.

Телефон для довідок: (04573 ) 5-16-40,  електронна адреса: kagrada@ukr.net (з позначкою «кандидатури до складу конкурсної комісії КЗ КРР « Кагарлицький районний історико - краєзнавчий музей» (громадські організації»).

 

Додатково інформуємо.

Правові та організаційні засади реалізації права на свободу об'єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об'єднань визначено Законом України «Про громадські об'єднання», згідно із яким громадська організація – це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Відповідно до п. 9 статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради