КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

 Кагарлицька районна рада 27 вересня 2018 року оголошує конкурс на заміщення  посади директора Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний  історико - краєзнавчий музей».

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Дата початку формування конкурсної комісії - з дня опублікування  оголошення про конкурс на веб - сайті Кагарлицької районної ради.

Строки проведення конкурсу - не пізніше 2-х місяців з дня опублікування оголошення про конкурс  на веб - сайті Кагарлицької районної ради.    

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс на веб - сайті Кагарлицької районної ради  подають до Кагарлицької районної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;(Зразок)

 

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

 

- копію документа, що посвідчує особу;

 

- копії документів про вищу освіту;

 

- копія трудової книжки;

 

- два рекомендаційних листи довільної форми;

 

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-    визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

-    мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-    є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

Зазначені документи подаються за адресою (09201, м. Кагарлик, пл. Незалежності,1 каб.207 ) та на електронну адресу  районної  ради (kagrada@ukr.net) з приміткою «На конкурс».

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

            Конкурсний добір починається 27 вересня 2018 року та закінчується на пізніше 27 листопада 2018 року.

Конкурсний добір проводиться публічно.

На засідання конкурсної комісії  необхідно підготувати проекти програм розвитку  Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний  історико - краєзнавчий музей»  на один і п’ять років.

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу  можна дізнатися за посиланням.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 04573 (5-16-40).

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради