КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

 

 

9 травня, з нагоди 73-і річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні біля Меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг. Розпочався мітинг почесною ходою до меморіалу Слави в супроводі духового оркестру та покладанням квітів до Вічного вогню ветеранами Другої світової війни, керівництвом району та міста, учасниками бойових дій у зоні антитерористичної операції, а також всіма присутніми.

 

 

На заході були присутні голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, депутат Київської обласної ради Вікторія Киреєва, заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, керуюча справами Кагарлицької районної ради Ірина Вашека, керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко, перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль,  керівники та працівники організацій, установ району, школярі та жителі. На святі серед запрошених почесне місце займали ветерани – учасники Великої Вітчизняної війни. Впродовж заходу діти несли почесну варту біля Вічного вогню.

 

 

Офіційно відкриваючи мітинг до громади та ветеранів звернулися голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, які з щирими словами привітання поздоровили земляків, ветеранів, працівників тилу з великим днем нашої історії. Побажали бадьорості духу, міцного здоров’я, молодшому поколінню – рости гідними спадкоємцями та продовжувачами подвигу наших дідів та прадідів, свято берегти пам’ять про них.

Потім, звертаючись та присутніх, з вітальним словом звернулася секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль. Вона привітала ветеранів та земляків зі святом Перемоги та подякувала ветеранам за ратні подвиги.

В ході проведення мітингу слово мала учасниця партизанського руху, ветеран війни Зінаїда Перекотій, яка привітала ветеранів з прийдешнім святом, побажала їм здоров'я, миру і благополуччя. Поминальну літію за загиблими в роки Другої Світової війни відслужив благочинний Кагарлицького благочиння, протоієрей Василь Синюк.

 

 .

 

Після урочистої частини для ветеранів війни та всіх бажаючих на площі біля фонтану, було проведено святковий концерт за участю виступів самодіяльних артистів міста та району та учнів Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва.

Також голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та голова Кагарлицької РДА Роман Коваленко були присутні на урочистостях, які проходили на Меморіальному комплексі «Букринський плацдарм» в селі Балико-Щучинка, де звернулися з вітальними словами до ветеранів та присутніх на заході.

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради