КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

 

24 березня відбувя звіт Гребенівського сільського голови на відкритійзустрічі з територіальною громадою с. Гребенів та Юшок. В заході взяли участь голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, депутат райради, керівник ПОСП “Дніпро” Анатолій Ворона.

Сільський голова Валерій Василенко ознайомив присутніх із діяльністю органу місцевого самоврядування за минулий рік. Повідомив про використання бюджетних коштів, спонсорської допомоги.

Зокрема він зазначив, що в селах практично завершено нічне освітлення вулиць. Там, де ліхтарі ще ен горять це буде виправлено в цьому році.

Валерій Василенко подякував благодійникам, особливо А. Вороні та О. Шеремєтьєву за надану спонсорську допомогу для встановлення вїзних знаків, спортивного майданчика, закладку церкви тощо.

Голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов звернув увагу на необхідність активної участі в житті громади самих жимтелів сіл. Розповів про хід реформ на Кагарличчині. Пообіцяв всіляку підтримку ініціативам місцевої влади та громади.

Анатолій Ворона зазначив, що і в подальшому буде надавати благодійну допомогу громаді Гребенів та Юшок. Зокрема продовжиться зведення храму в Юшках, а в гребенях під церкву буде закладено фундамент. Разом з тим Анатолій Ворона закликав брати активну участь у вихованні молоді, своїм прикладом спонукати її до благих справ.

Також Іван Семцов, Анатолій Ворона та Валерій Василенко дали відповіді на питання присутніх стосовно життєдіяльності громад сіл, району.

 

                                

 

 

 

 

Оголошення

 

Опитування

 

Опитування

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради