КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Відзначили юних спортсменів
  Опубліковано 03.03.2018

02 березня в малому залі адмінбудинку привітали команду Кагарлицької районної дитячо-юнацької спортивної школи, яка напередодні посіла ІІ місце в Чемпіонаті Київської області з фут залу серед команд 2007-2008 р.н., що проходив в м. Кагарлик. 

З вітальними словами до тренера та юних спортсменів звернулися голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кукош, які побажали команді подальших спортивних успіхів та перемог. Також до привітань приєдналися керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль, начальник відділу освіти райдержадміністрації Надія Омельченко.

Тренера команди Петра Коваленка нагороджено спільною Подякою районної ради та райдержадміністрації, а також вручено подарунок, квіти та грошовий сертифікат від Кагарлицької міської ради.

Юним спортсменам вручили солодкий подарунок та буде організовано поїздку на календарний матч Чемпіонату України з фут залу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради