КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Робоча нарада з питань медичної реформи
  Опубліковано 01.03.2018

01 березня голова районної ради Іван Семцов провід робочу нараду за участю в.о. голови Кагарлицької РДА Романа Коваленка, депутата Київської обласної ради Віталія Карлюка, заступника голови Кагарлицької РДА Світлани Синюк, заступника голови районної ради Олега Волошина та головного лікаря комунального закладу Кагарлицької районної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району" Інною Карапірою щодо питання медичної реформи.

Під час наради було обговорено та прораховано потребу у додатковому фінансуванні для працівників медичної сфери Кагарлицького району. Прораховано скільки коштів витрачається на утримання невідкладної медичної допомоги. Обговорено інформацію щодо взаємодії екстреної та невідкладної медичної допомоги в Кагарлицькому районі.

За підсумками наради було узагальнено інформацію для подання на розширене засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів, що відбудеться 05.03.2018 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради