КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Робоча зустріч
 

Опубліковано 23.02.2018

23 лютого голова районної ради Іван Семцов разом із депутатом Київської обласної ради Віталієм Карлюком та заступником голови Київської обласної державної адміністрації В'ячеславом Кучером провели робочу зустріч, де обговорили нагальні питання життя району. В ході зустрічі  відвідали Комунальне підприємство "Кагарлицька центральна районна аптека № 9", яка є учасником урядової програми «Доступні ліки», у межах якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою цілу низку лікарських засобів. 

Як повідомила завідувач аптеки Галина Осадча,  згідно з  проектом "Доступні ліки",  хворі на цукровий діабет другого типу, бронхіальну астму та серцево-судинні захворювання мають право звернутися до аптеки задля отримання за рецептом лікаря безкоштовних медикаментів. З реєстром переліку пільгових медичних препаратів пацієнтів ознайомлюють фармацевти.  Також часткова доплата за медикаменти проекту "Доступні ліки" чітко зафіксована та поширюється переважно на препарати іноземного виробництва.

Керівництво району та заступник голови КОДА мали змогу ознайомитись як працює урядова Програма, побачити кількість виписаних рецептів та виданих ліків, наявність доступних препаратів у аптеці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради