КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Пам'яті Героям Небесної Сотні
 

Опубліковано 22.02.2018

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

 

Сьогодні, біля пам'ятника Героїв Небесної Сотні в м. Кагарлик відбувся мітинг з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні за участю керівництва району і міста, громадськості. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих учасників революції Гідності.

Перед присутніми виступили голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій.

Ми згадуємо справжніх патріотів, які прагнули змін та віддали за це свої життя. Ми пам’ятаємо, що саме герої Небесної сотні стали першими жертвами боротьби за незалежність, яка триває й сьогодні на сході держави. Саме їхня мужність і самовідданість дала нам надію на майбутнє.

 

Герої не вмирають.

 

Поминальну літію за загиблими за незалежність і свободу України відслужили священнослужителі Кагарлицького району УПЦ Київського патріархату.

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради