КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Виїзний прийом громадян
 

Відповідно до затвердженого графіку, заступник голови районної ради Олег Волошин 08 лютого провів виїзний прийом громадян в с. Демівщина. Серед питань, з якими місцеві жителі зверталися на особистому прийомі, була проблема заборони на продаж домашнього молока, яка має вступити в дію 1 липня 2018 року. Однак наразі ситуація не є критичною для селян, які виробляють домашнє молоко. Адже Мінагрополітики наприкінці 2017 року рекомендувало запровадити в дію Державний стандарт України (ДСТУ) 3662: 2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» з 1 липня 2018 року. Це означає, що наразі другий сорт молока (так зване домашнє), від якого повинні були відмовитися в новій версії ДСТУ, офіційно залишається легальним варіантом при реалізації сировини для промислової переробки.

Також заступник голови районної ради відвідав Демівщанській НВК, де перевірив стан навчального процесу, температурний режим.  Оглянувши приміщення  закладу, він був приємно вражений умовами, в яких виховуються діти.

 

Ознайомившись з перших уст з негараздами громади Олег Волошин взяв на власний контроль найболючіші питання і пообіцяв сільському голові Олександру Мозговому в міру можливості допомогти у їх вирішенні.

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради