КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
 

Опубліковано 22.01.2018

  З нагоди відзначення Дня соборності України

22 січня у великому залі адмінбудинку відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, в.о. голови Кагарлицької райдержадміністрації Романа Коваленка, заступника голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлани Синюк, керівника апарату Кагарлицької райдержадміністрації Людмили Демиденко, секретаря Кагарлицької міської ради Любові Коваль, представників органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств, громадськості, ЗМІ.

Голова районної ради Іван Семцов звернувся до присутніх з вітальним словом: "Соборність, Єдина Україна і Загальна Перспектива - це ті принципи, на яких зведено фундамент української державності і які можуть стати новою загальноукраїнською національною ідеєю, що консолідує українське суспільство! Сьогодні ми стоїмо перед необхідністю вирішення таких же завдань, як і у 1919 році, але вже в іншому історичному і політичному контексті: ми стаємо учасниками складних процесів інтеграції, логіка яких диктує необхідність в об'єднавчій ідеї, у єднанні навколо принципів, що дозволяють наповнити новим перспективним змістом наше минуле і сучасне, - відкрити дорогу в майбутнє. Ідея Соборності сьогодні в Україні є актуальною для подолання штучного розмежування між Сходом і Заходом України, між центром і регіонами, між містом і селом, між старшим і молодшим поколіннями українців". Хвилиною мовчання вшановано пам'ять всіх борців за незалежність України.

У ході заходу для присутніх звучали тематичні пісні у виконанні аматорів Кагарлицького району. Також відбулося покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку та Героям Небесної Сотні.

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради