КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
 День пам'яті жертв голодоморів

 

24 листопада До дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в міському будинку культури відбулося театралізоване дійство «Свіча пам’яті». Захід присвячений пам’яті тих, хто загинув мученицькою смертю від лютого голоду 1932-1933 років, пам’яті тисяч українських сіл і хуторів, які припинили своє існування внаслідок величезної трагедії ХХ століття.

У ході заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять невинних жертв голодоморів. Актори театральної студії міського будинку культури, учні школи мистецтв відтворили кадри з життя українців років голодомору та передали все лихоліття голоду, який призвів до глибоких змін в свідомості людей та інстинктів тваринного виживання. Постановка «Свіча пам’яті» не залишила байдужим і вразила до глибини душі кожного глядача в залі.

По закінченню театралізованого заходу, біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів відбувся мітинг до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. Участь в заході взяв участь заступник голови районної ради Олег Волошин. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили свічки пам’яті.

 Протоієрей, благочинний Кагарлицького благочиння Василь Синюк провів поминальну літію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради