КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
 Спільне засідання колегії та президії

 

24 листопада  2017 року відбулося чергове засідання спільної колегії Кагарлицької районної держадміністрації та президії Кагарлицької районної ради. Одним із питань порядку денного - Про присвоєння звання "Почесний громадянин Кагарлицького району".

 

Заступник голови районної ради Олег Волошин ознайомив присутніх членів президії та колегії з рішенням постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення  діяльності депутатів, законності і правопорядку про присвоєння звання Почесний громадянин Кагарлицького району:

- Демиденко Антоніні Яківні;

- Фундамент Клавдії Романівні;

- Шестопалу Федору Васильовичу;

- Добровольській Людмилі Іванівні.

В ході обговорення та голосування звання почесного громадянина Кагарлицького району присвоєно Демиденко А.Я., Фундамент К.Р., Шестопалу Ф.В.

Також було прийняті рішення з інших питань порядку денного спільного засідання: про інформацію начальника Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу національної поліції Головного управління національної поліції в Київській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 10 місяців 2017 року; виконання районної програми «Турбота» за 10 місяців 2017 року; про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Кагарлицького району за 9 місяців 2017 року; про роботу виконавчого комітету Кадомської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради