КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
 Привітали з професійним святом

 

16 листопада  своє професійне свято День працівників радіо, телебачення і зв’язку відзначають всі, чиє життя пов’язане із засобами масової інформації та комунікації. В Україні в сфері зв’язку та інформатизації працюють понад 250 тисяч фахівців, які щодня скорочують відстань між людьми і містами, забезпечують нас миттєво інформацією і можливістю спілкування.

День працівників радіо, телебачення та зв’язку офіційно був встановлений Указом Президента в 1994 році. Сама ж дата 16 листопада вибрана не випадково. У цей день майже сто років тому, в 1924 році, в Харкові вийшла в ефір перша на території України радіопрограма. Це був радіоконцерт, і перші слова, які прозвучали в ефірі Українського радіо, були: «Говорить Харків». З тих пір з працівниками радіо відзначати 16 листопада своє професійне свято стали телевізійники, інтернет-ЗМІ, оператори мобільного зв’язку й інтернет-правайдери.

Голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та в.о. голови Кагарлицької РДА Роман Коваленко привітали колективи телерадіостудії «ТБ «Кагарлик» та станційно-лінійної дільниці № 2 м. Кагарлик Київської обласної філії ПАТ «Укртелеком» з професійним святом.

Керівники району побажали професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег, а також вручили кращим працівникам спільні Подяки районної ради та райдержадміністрації, подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради