КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
Відбулося засіння Громадської ради

 

Опубліковано 26.10.2017

 

26 жовтня відбулося чергове засідання громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли  заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин, керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Козенко, члени громадської ради.

У ході засідання обговорили питання медичної (доповідачі: Олена Зайцева – завідувач інформаційно-аналітичним кабінетом, лікар-методист КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Кагарлицькому районі», Віктор Кулініченко – головний лікар Кагарлицької ЦРЛ) та пенсійної реформ (доповідач: Людмила Візьонок – заступник начальника Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області). Виступаючі ознайомили присутніх з основними принципами даних реформ, змінами та нововведеннями в законодавстві.

Також на засіданні виступила Зоя Кучеренко – представник ГО «Кагарлицька Козача Січ «Об’єднаної Ради українського та зарубіжного козацтва», радник Головного отамана з питань культури, капітан козацтва, яка повідомила про відкриття на базі даної громадської організації - Штабу протидії «гібридній» війні та запросила до участі в його роботі всіх зацікавлених осіб.

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради