КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
27 сесія районної ради

 

19 жовтня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів пленарне засідання 27-ї сесії Кагарлицької районної ради VII скликання. Участь в засіданні взяли в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Синюк, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Козенко, депутати районної ради.

Під час сесії розглянуті питання про внесення змін у рішення 17-ї сесії районної ради від 23.12.2016  № 161-17-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2017 рік» та додатків до нього; про надання погодження заступнику голові районної ради Волошину Олегу  Миколайовичу на заняття викладацькою діяльністю; про внесення змін у рішення сесії районної ради від 18.11.2015 за № 010-01-VII «Про  склад  постійної  комісії  районної  ради з  питань  соціально-економічного розвитку, комунальної власності, промисловості, транспорту, зв`язку, будівництва, торгівлі та побуту»; про районну Програму відшкодування  за надання інших передбачених чинним законодавством пільг в Кагарлицькому районі за 2017 рік; про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району; різне.

З депутатським запитом щодо організації харчування дітей в школах виступив депутат районної ради Лисий І.М.

В різному головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Кагарлицькому районі» Інна Карапіра та головний лікар Кагарлицької ЦРЛ Віктор Кулініченко проінформували присутніх про основні принципи медичної реформи, зокрема запровадження страхової сімейної медицини, формування гарантійного пакету лікування та списку платних послуг, можливості вибору сімейного лікаря та укладання з ним договору, ефективного використання державних коштів, коли гроші йдуть за пацієнтом та на надання йому конкретної допомоги, а не на утримання «ліжко-місць», інші.

     27 пленарне засідання сесії районної ради не було закрите, так як питання про надання погодження заступнику голові районної ради Волошину Олегу  Миколайовичу на заняття викладацькою діяльністю не набрало необхідної кількості голосів , та було перенесено на розгляд наступного засідання сесії районної ради.

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради