КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
Засідання круглого столу

 

Опубліковано 18.10.2017

В Україні розпочалася чергова реформа охорони здоров’я. Перший етап має на меті зміну фінансування первинної ланки медичної допомоги. Йдеться про початок запровадження страхової сімейної медицини, формування переліку послуг для пацієнтів тощо. Реформа, як зазначають у МОЗ, стартує із запуску системи сімейної медицини європейського зразка на базі поліклінік та амбулаторій. Вона передбачає ефективне використання державних коштів, коли гроші йдуть за пацієнтом та на надання йому конкретної допомоги, а не на утримання «ліжко-місць». Уже незабаром, як планують у відомстві, українці зможуть самостійно обирати собі сімейного лікаря та укладати з ним контракт, де буде чітко прописано обсяг послуг, які оплачує держава. Говорити про перебіг змін та тим паче результати, звісно, зарано. Проте і у лікарів, і у пацієнтів уже накопичилося чимало запитань із приводу того, як їм жити далі.

Тому сьогодні 18 вересня за "круглим столом" були обговорені питання впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Головні лікарі КЗ КРР "Кагарлицька ЦРЛ" Віктор Кулініченко та КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги у Кагарлицькому районі" Інна Карапіра прозвітували про проведену роботу. Також учасники круглого столу обговорили основні принципи реформи, зокрема формування госпітальних округів; створення «страхової медицини»; створення нового центрального органу влади у сфері медицини; запровадження гарантованого пакету лікування; можливість вибору лікаря; впровадження міжнародних схем лікування.

Участь в засіданні під головуванням голови районної ради Івана Семцова взяли: керуюча справами районної ради Ірина Вашека, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник голови районної ради Олег Волошин, секретар міської ради Любов Коваль, депутат районної ради Людмила Сушко, головні лікарі району.

    

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради