КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
Педагогічна рада освітян

 

 

Опубліковано 29.08.2017

 

29 серпня в міському Будинку культури відбулася відкрита педагогічна рада педагогічних колективів навчальних закладів Кагарлицького краю. У роботі ради взяли участь голова Кагарлицької районної ради Семцов Іван Михайлович, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Синюк Світлана Миколаївна, міський голова Панюта Олександр Олексійович та начальник відділу освіти Омельченко Надія Олексіївна. Всі виступили з привітаннями вчителям та побажали творчого натхнення на наступний навчальний рік.

 

Учні Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 радо привітали вчителів із початком нового навчального року.

Троє молодих спеціалістів Гаврилюк Юлія Миколаївна, Пупко Ірина Русланівна та Хабібулліна Любов Володимирівна влилися в педагогічні колективи шкіл.

З доповіддю виступила начальник відділу освіти Омельченко Надія Олексіївна, яка підвела підсумки роботи освітньої галузі району за 2016/2017 навчальний рік та окреслила перспективи на наступний навчальний рік.

Співдоповідачі Михайлов Михайло Васильович, Духно Надія Костянтинівна, Муковоз Анатолій Петрович та Коваленко Наталія Володимирівна розкрили питання «Національно-патріотичного виховання учнівської молоді засобами декоративно-прикладного мистецтва», «Розвитку творчого потенціалу учасників навчально-виховного процесу на основі вдосконалення системи методичної роботи у навчальному закладі», «Реалізації Концепції Нової української школи в Опорному загальноосвітньому навчальному закладів Мирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Основних аспектів реалізації вимог Концепції «Нова українська школа в Опорному загальноосвітньому навчальному закладі».

За плідну роботу з обдарованою молоддю, багаторічну сумлінну працю, постійний творчий пошук, визначні здобутки на теренах освіти Київщини21 педагогічний працівник отримав дипломи, грамоти та подяки від департаменту освіти і науки та Академії неперервної освіти.

 

 Бажаємо всім учасникам педагогічної ради міцного здоров’я, натхненної праці та високих здобутків!

Наталія ВІЗЬОНОК, методист РМК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради