КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
24 сесія

 

Опубліковано 14.07.2017

13 липня під головуванням Івана Семцова відбулася позачергова сесія Кагарлицької райради. Депутати одноголосно підтримали пропозицію свого колеги Олега Волошина провести закрите пленарне засідання. Депутатом Ю. Береговенком запропоновано внести до порядку денного питання висловлення недовіри голові Кагарлицької районної держадміністрації Віктору Коляді. Після результативного голосування за цю пропозицію, Юрій Береговенко закликав колег підтримати його ініціативу, зазначивши, що в районі склалася неспокійна ситуація, пов’язана з діяльністю Узинського цукрокомбінату і значна провина в цьому, за його словами, лежить на очільнику РДА.

 Голова районної ради ознайомив присутніх депутатів з процедурою таємного голосування та доручив лічильній комісії підготувати бюлетені. Участь в голосуванні взяв 31 депутат. 26 підтримали висловлення недовіри голові РДА Віктору Коляді, 4 — утрималися і 1 був проти. Відтепер останнє слово за Президентом України - лише він може своїм розпорядженням звільнити з посади голову райдержадміністрації, якщо на це є законні підстави.

 

Рішення "Про висловлення недовіри голові Кагарлицької районної державної адміністрації  Коляді В.М."

 

Наступне питання порядку денного стосувалося обрання заступника голови районної ради. Іван Семцов виніс на розгляд колег єдину кандидатуру — депутата райради Олега Волошина. Однак, результати таємного голосування засвідчили, що  кандидатуру Олега Волошина підтримали лише 15 депутатів.

 

Також на позачерговій сесії були розглянуті питання звіту директора комунального підприємства Кагарлицької районної ради «Реєстраційне агентство» Тетяни Бартко та про управління майна комунальної власності територіальних громад Кагарлицького району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради