КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
23 сесія районної ради

 

Опубліковано 07.07.2017

06.07.2017 відбулося пленарне засідання 23 сесії районної ради VII скликання, під головування голови районної ради Івана Семцова. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Коваленко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Синюк, голови місцевих рад, депутати районної ради, представники прокуратури та поліції, ЗМІ.

Під час засідання розглядалися питання:  Про внесення змін у рішення 17-ї сесії районної ради від 23.12.2016  № 161-17-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2017 рік» та додатків до нього.   Про внесення змін до рішення Кагарлицької районної ради від 23.12.2016  №163-17-VII «Про кошторис витрат на утримання виконавчого апарату районної ради на 2017 рік».  Про план роботи Кагарлицької районної ради на  ІІ  півріччя 2017 року.   Про Програму залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Кагарлицькому районі на 2017-2019 роки. Про Кагарлицьку районну Програму «Місцеві стимули» на 2017-2020 роки.   Про затвердження цін на роботи (послуги), які виконуються Комунальним підприємством  «Трудовий архів Кагарлицького району». Про затвердження тарифів на платні послуги, що надає Комунальне підприємство Кагарлицької районної ради «Фізкультурно–оздоровчий  комплекс Кагарличчини». Про  делегування представників Кагарлицького району до складу  госпітальної ради Білоцерківського  госпітального округу. Про управління  об’єктами  майна  спільної  власності територіальних  громад Кагарлицького району. Про внесення змін  в додаток до рішення сесії  районної ради № 133 – 14– VІI від 06.10.2016 «Про  затвердження  списку  присяжних Кагарлицького районного суду Київської області». Про затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  розташованої на території Липовецької сільської ради, що знаходиться у власності померлої гр. Онопрієнко Ірини Іванівни. Про надання відпустки голові районної ради.

Також було підтримано усний депутатський запит Ліпінської О.П.

Після засідання сесії від Київської обласної та Кагарлицької районної організацій профспілки працівників державних установ було вручено квіти та грошову винагороду Сушко Людмилі Володимирівні – переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращих державний службовець» в номінації «Кращий керівник», депутату Кагарлицької районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради