КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
 

Опубліковано 09.05.2017

 

09 травня, в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу Слави відбувся районний захід з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь в урочистостях та вшанувати пам'ять за загиблими героями взяли: голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, депутати Київської обласної ради Віталій Карлюк та Вікторія Киреєва, ветерани Другої світової війни, представники сільських громад Кагарличчини, керівники установ та сільськогосподарських формувань району, гості, запрошені.

 

Перед присутніми з промовами виступили Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, голова райдержадміністрації Віктор Коляда, ветеран війни, учасниця партизанського руху Зінаїда Перекотій. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять про загиблих у горнилі війни. 

 

Настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Василь Синюк відслужив заупокійну літію за загиблими у Другій світовій війні.

Святковий концерт ветеранам – учасникам війни та присутнім подарували художні колективи Кагарлицького міського будинку культури, вихованці Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва та учні міських шкіл.

 

В рамках заходів з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося урочисте відкриття футбольного міні-стадіону із штучним покриттям. Відкрили захід учасники велопробігу «Діти Кагарличчини» за мир.

 

З щирими вітаннями перед присутніми виступили голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, голова Кагарлицької РДА Віктор Коляда, міський голова Олександр Панюта, начальник управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Володимир Стеценко, депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк.

Під час виступу, міський голова щиро подякував всім за допомогу та вручив директору фізкультурно-оздоровчого комплексу сертифікат на суму 48000 тис.грн., пам’ятні подарунки - начальнику управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації та представнику підрядної організації, яка виконувала роботи з будівництва футбольного міні – поля.

Почесне право перерізати стрічку і відкрити міні - поле було надано голові Кагарлицької райдержадміністрації Віктору Коляді, голові Кагарлицької районної ради Івану Семцову, начальнику управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Володимиру Стеценку, депутату Київської обласної ради Віталію Карлюку.

По закінченню відбувся Відкритий кубок міського голови з міні-футболу серед команд загальноосвітніх шкіл району.

Також в рамках заходів пройшов показовий матч та майстер-клас з великого тенісу та звітний концерт центру дитячої та юнацької творчості «Салют Перемоги».

 

Голова Кагарлицької райдержадміністрації Віктор Коляда та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов взяли участь в урочистостях з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на меморіальному комплексі «Букринський плацдарм».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради