КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Спортивні подарунки громаді
 

Опубліковано 28.04.2017

 

Кагарличани, мабуть, вже помітили, що на межі стадіону й міського парку розгорнулося справжнє будівництво. З приходом тепла тут активізувалися роботи із зведення різноманітних спортивних споруд. Голова райдержадміністрації Віктор Коляда, голова районної ради Іван Семцов та міський голова Олександр Панюта постійно оглядають цей сектор. Тепер роботи добігають кінця.

Про те, які подарунки чекають на спортивну спільноту Кагарличчини, ми попросили розповісти голову районної ради Івана Семцова.

- Перш за все, хочу подякувати тим людям, які допомогли нам отримати цей майданчик із штучним покриттям для міні-футболу від обласної ради та облдержадміністрації. Це Володимир Стеценко, начальник управління молоді і спорту ОДА і наш депутат обласної ради Віталій Карлюк.

Завдячуючи їм, ми отримали не лише цей футбольний майданчик, а й тренажери загальною вартістю близько мільйона гривень.

А от монтаж, окультурення довколишньої території за погодженням із РДА, депутатами райради проводяться за кошти районного бюджету. Це півмільйона гривень.

Відкриття цих спортивних споруд планується на 9 травня.

Біля самого поля ще планується встановити освітлення, лавочки для гравців та тренерського складу. А для глядачів – трибуни на 100 місць.

Для малюків, які будуть приходити на стадіон із батьками, в проміжку між тенісними кортами і полем для міні-футболу, будуть встановлені гойдалки, качелі та іграшковий будиночок. Поки батьки будуть займатися на тренажерах, малеча матиме де погратися.

На жаль, не всі наші співгромадяни свідомі. Тож, щоб запобігти випадкам вандалізму, ми встановимо тут і камери відеоспостереження.

- Іване Михайловичу, під час візиту до Кагарлика Олександра Горгана мова йшла й про спорудження басейну.

- Так. Така розмова була. Губернатор сам попросив показати місце, де планується зведення цієї споруди. Він зазначив, що область готова вже з першого червня завести на будівництво басейну перший транш – 10-12 мільйонів гривень. Загалом же вартість будівництва 25 мільйонів.

Скажу, що сесія райради вже виділила кошти на проектну документацію, хоча вони ще не проплачені.

Проектанти вже розпочали свою роботу.

- Який стан робіт на тенісних кортах?

- Як ви бачите, тривають роботи й там. Їх ініціатором був депутат районної ради Ігор Будюк. Район виділив кошти на матеріали. Ще привезли їм гранвідсіву.

А от роботи провадяться за рахунок любителів великого тенісу. Вони працюють самі, вкладають свої ресурси.

Також район і місто вже виділили по 15 тисяч гривень (найближчим часом місто планує додати ще 7 тисяч) для покриття цих майданчиків «теніс-кортом», щоб зробити їх м’якшими і естетичнішими.

 

За матеріалами "ВК"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради