КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Візит губернатора Київської області
 

Опубліковано 14.04.2017

 

 

Вчора, 13 квітня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган з робочим візитом відвідав Кагарлицький район.

Зустрічаючи очільника області на Кагарличчині, керівники району та міста привітали його з наступаючим святом Великодня і вручили плакетку з гербом м. Кагарлик та книгу місцевого автора Олександра Салія "Дмитро Трощинський - козак знатний".

 

У свою чергу, з нагоди Міжнародного дня пам'яток та історичних місць, Олександр Горган вручив Почесну Грамоту Міністерства культури України першому заступнику Кагарлицького міського голови Олегу Пурію.

 

В рамках акції "Чистий четвер", в міському парку-пам'ятці "Кагарлицький", за участі очільника Київської області Олександра Горгана,  голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віктора Коляди, Кагарлицького міського голови Олександра Панюти, працівників Кагарлицької районної ради, громадськості, відбулося висадження саджанців хвойних дерев та кущів самшиту.

 

Також, Олександр Любомирович відвідав Свято-Троїцький храм в місті Кагарлик та ознайомився з роботами зі встановлення штучного покриття майданчику для міні-футболу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради