КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад Кагарлицького району
 

Опубліковано 20.03.2017

17 березня відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Кагарлицького району.
Під час засідання було розглянуте питання про проведення конкурсу на передачу в оренду нежитлового вбудованого приміщення у двоповерховій будівлі пологового будинку КЗ КРР "Кагарлицька центральна районна лікарня".
На участь у конкурсі надійшли документи від приватного підприємства "Лабораторія Савон" та приватного підприємця "Шаравара", представників яких було заслухано на засіданні конкурсної комісії.

За результатами конкурсу найбільший розмір орендної плати запропонувало ПП "Лабораторія Савон", яке і стало переможцем Конкурсу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради