КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Постійні комісії районної ради провели свої засідання
 

Опубліковано 20.03.2017

У п'ятницю 17 березня 2017 року під головування голови постійної комісії Олександра Широкоступа провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин. Участь в засідання взяв голова районної ради Іван Семцов та керуюча справами апарату районної ради Ірина Вашека. На порядку денному було лише одне питання "Про оголошення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами", доповідав по даному питання директор ДП "Ржищівське ЛГ" Петро Павлович. Депутатами було одноголосно прийняте рішення рекомендувати сесії районної ради рішення "Про оголошення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами" затвердити.

Цього ж дня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності, промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва торгівлі та побуту під головуванням голови постійної комісії Петра Папіженка, за участю голови районної ради Івана Семцова та керуючої справами Ірини Вашеки. На розгляд постійної комісії було надано наступний порядок денний:  Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Кагарлицькому районі на 2017-2018 роки;  Про внесення змін   у  рішення сесії районної ради від 23.12.2015 № 036 - 03 - VІІ « Про Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Кагарлицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2018 роки»;  Про управління  об’єктами  майна  спільної  власності територіальних  громад Кагарлицького району. Постійною комісією було прийняте рішення рекомендувати сесії районної ради затвердити рішення з даних питань.

На засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів, що відбулося під головуванням заступника голови комісії Олега Вітенка, за участю голови районної ради було розглянуто  питання: про затвердження  звіту про  виконання  районного  бюджету  Кагарлицького  району  за  2016 рік та про внесення змін у рішення 17-ї сесії районної ради від 23.12.2016  № 161-17-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2017 рік» та додатків до нього. Комісією було одноголосно прийняте рішення рекомендувати сесії районної ради рішення "Про затвердження  звіту про  виконання  районного  бюджету  Кагарлицького  району  за  2016 рік та "Про внесення змін у рішення 17-ї сесії районної ради від 23.12.2016  № 161-17-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2017 рік» та додатків до нього" затвердити.

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради