КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Святковий захід до Міжнародного жіночого дня
 

Опубліковано 09.03.2017

07 березня у Кагарлицькому міському будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. У ході заходу з вітальним словом виступили голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда,  Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк.

Зокрема у своєму вітальному слові голова районної ради Іван Семцов зазначив:

"Символічно, що перше весняне свято присвячене саме жінкам, адже споконвіку образ жінки втілює сутність життєдайних сил, що дають початок народженню і розквіту життя кожної людини.

З давніх часів жінки України відігравали важливу роль у розвитку української культури та збереженні національних традицій, становленні державності.

Сучасна жінка бере найдіяльнішу участь у перетвореннях, що здійснюються в Україні. В економічних, соціальних, політичних процесах – усюди проявляється активна позиція української жінки.

Любі жінки! Доземний уклін вам за вашу працю, розуміння, сердечність і милосердя, якими сповнені ваші чуйні серця! Хай радість і щастя квітнуть у кожній жіночій долі, а любов і повага, сімейна злагода, мир і добробут супроводжують вас у житті. Нехай кожен ваш день буде світлим і радісним!

Хай доля до вас буде щедрою і дарує вам радість кожного прожитого дня. Хай здійснюються всі ваші заповітні мрії і бажання!

Зичимо вам, вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя, сповнених добром і любов’ю, новими здобутками на благо рідної Кагарличчини".

Спільним Подяками райдержадміністрації та районної ради, Подяками Кагарлицького міського голови відзначено кращих жінок, які працюють в різних галузях району.

Для присутніх прозвучав святковий концерт за участю учасників художньої самодіяльності міського будинку культури, викладачів та вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та учнів школи мистецтв.

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради