КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Реагування на звернення громадян
 

Опубліковано 09.02.2017

 

Сьогодні 9 лютого голова районної ради Іван Семцов взяв участь  у  виїзному засіданні тимчасової робочої групи, що була створена на реагування  колективного звернення жителів вул. Загородня щодо  потреби модернізації твердопаливної котельні по вул. Загородня, від низьких димарів якої між житловими будинками стелиться густий дим і забруднює повітря, негативно впливаючи на здоров’я людей.

До складу робочі групи увійшли перший заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко (голова групи), представники міської ради, КП КОР «Кагарликтепломережа», КЖЕП та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

В ході зустрічі було вирішено звернутися до Вікторії Киреєвої - директора департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА з проханням зробити аналіз повітря, для визначення кількості забруднюючих речовин та подальшої підтримки у вирішенні питання модернізації котельні.

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради