КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Засідання колегії РДА

 

Опубліковано 27.02.2017

 

27 січня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів засідання колегії райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли депутати районної ради, перший заступник голови РДА Роман Коваленко, заступник голови РДА Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, члени колегії, керівники структурних підрозділів та управлінь РДА, установ, підприємств та організації району, голови сільських рад. 

На початку засідання колегії голова райдержадміністрації Віктор Коляда оголосив хвилину мовчання з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

Під час засідання розглянуті питання про роботу із зверненнями громадян в Кагарлицькій райдержадміністрації за 2016 рік; звіт про діяльність закладів культури району у 2016 році; про програму розвитку малого і середнього підприємництва в Кагарлицькому районі на 2017-2018 роки; про надходження та вжиття заходів щодо погашення боргу, відпрацювання платників, які виплачували заробітну плату менше мінімальної у 2016 році, легалізації зайнятості та виплати заробітної плати з врахуванням встановлення з 1 січня 2017 року розміру заробітної плати 3200 гривень.

Крім того, участь в засідання взяла директор «Київського обласного експертного центру енергоефективності» ДП «Київоблбудінвест» Людмила Синицька, яка поінформувала про роботу центру, програму та заходи з енергоефективності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради