КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Робоча зустріч

 

Опубліковано 20.01.2017

20 січня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова,  провів робочу зустріч з керівниками політичних сил, які ввійшли до складу міської та районної рад. У ході зустрічі присутні обговорили Програму економічного та соціально-культурного розвитку Кагарлицького району на 2017 рік.

Зокрема, стан виконання бюджету за 2016 рік та очікуване виконання районного бюджету на 2017 рік; зміни в податковому законодавстві та перспективи податкових надходжень; оптимізацію закладів освіти та медицини; переведення закладів соціальної сфери на індивідуальне опалення приміщень та заміни трубопроводів; виділення земельної ділянки для будівництва сміттєзвалища; інші питання та цілі соціально-економічного розвитку району.

Участь в зустрічі взяли Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, перший заступник голови РДА Роман Коваленко, заступник голови РДА Світлана Синюк, керівник апарату РДА Людмила Козенко, начальник фінансового управління РДА Наталія Перевера, начальник Кагарлицького відділення Білоцерківської ОДПІ Людмила Циганок, в.о. завідувача сектору економічного розвитку та торгівлі РДА Наталія Сигида, депутати Кагарлицької районної ради Ігор Будюк (ВО «Батьківщина») та Олег Волошин (Радикальна партія О.Ляшка), представники ЗМІ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради