КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
16 сесія районної ради

 

Опубліковано 09.12.2016

 

09 грудня  голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів засідання 16 сесії районної ради. На сесії був присутні 21 депутат районної ради, запрошені на сесійне засідання заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, Кагарлицький місцевий прокурор, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль, голови сіл, засоби масової інформації, керівники структурних підрозділів Кагарлицької РДА.

 Під час сесії розглядалися питання про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року; про внесення змін у рішення 5-ї сесії районної ради від 13.01.2016 № 045-05-VII«Про районний бюджет Кагарлицького району на 2016 рік» та додатків до нього; про районну програму національно-патріотичного виховання «Громадянин-Патріот України» на 2017-2018 роки; про районну програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Кагарлицького району на 2016-2018 роки; про звіт головного лікаря Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району» за  2016 рік; про звіт головного лікаря Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» за 2016 рік; про управління  об’єктами  майна  спільної  власності територіальних громад Кагарлицького району; про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельних ділянок; різне.

Депутатським корпусом було одноголосно підтримано депутатські запити Набока М.В. (про звернення до ВРУ та КМУ щодо питання децентралізації влади) та Лисого І.М. (про звернення до екологічної служби та комітету водного господарства щодо збереження русла річки Безіменна, Руда та Леглич).

 

Депутати районної ради заслухали та прийняли до відома звіти за 2016 рік головних лікарів Кагарлицького району Віктора Кулініченка головного лікаря Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька Центральна районна лікарня» та Інни Карапіри головного лікаря Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району».

 

Після завершення сесії перед присутніми виступив мистецтвознавець, публіцист, кандидат філософських наук Василь Василик, який запропонував підтримати його видавничий проект для воїнів АТО, і цей заклик не залишився без уваги: були охочі придбати в нього примірники книжок і тим самим інвестувати нові видання.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради