КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Засідання позачергової сесії

 

Опубліковано 10.11.2016

 

Сьогодні, 10 листопада голова районної ради Іван Семцов провів засідання позачергової 15 сесії районної ради.

Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької РДА Віктор Коляда, голови сіл, керівники структурних підрозділів Кагарлицької РДА, керівники комунальних підприємств районної ради, депутати районної ради, громадськість.

На порядку денному сесії розглядалися наступні питання:  Про внесення змін у рішення 5-ї сесії районної ради від 13.01.2016  № 045-05-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2016 рік» та додатків до нього;   Про внесення змін до статуту Комунального закладу « Фізкультурно - оздоровчий комплекс Кагарличчини»; Про зміну назви та внесення змін до статуту Кагарлицької районної дитячо - юнацької спортивної школи; Про зміну назви та внесення змін до статуту Кагарлицької школи мистецтв; Про зміну назви та внесення змін до статуту Музею - меморіального комплексу «Букринський плацдарм»; Про зміну назви та внесення змін до статуту Кагарлицького районного історико – краєзнавчого музею.

Також депутати районної ради підтримали 2 депутатських запити Набока М.В. та Лисого І.М.

 

          Після сесії, за ініціативи громадськості та у зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи, у великому залі райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з жителями міста Кагарлик, яких хвилювало питання збереження медичних установ в процесі формування об’єднаної територіальної громади.

Районною владою спільно з депутатами обласної ради постійно проводяться засідання «круглих столів» та зустрічі з депутатами місцевих рад, приватними підприємцями, керівниками підприємств промисловості, сільськогосподарських формувань, фермерських господарств, громадські слухання щодо питання формування об’єднаної громади в адміністративно-територіальних межах району».

На сьогоднішню зустріч прийшли близько 250 жителів міста. Спілкування відбулося у формі діалогу, під час якого 12 громадян поставили запитання щодо закриття відділень центральної лікарні, завищення цін на ліки, працевлаштування лікарів-інтернів, забезпечення лікарів житлом, надання якісних медичних послуг та інші.

На поставлені питання, керівники надали роз’яснення у контексті проведення реформи. Зокрема, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов зазначив: «У нас з вами є можливість втримати заклади медицини за умови збереження адміністративно-територіальної цілісності району».

За результатами зустрічі вирішено звернутися до жителів сіл Придніпровської зони Кагарлицького району з проханням приєднатися до об’єднаної територіальної громади з центром в м. Кагарлик, що дасть змогу зберегти цілісність інфраструктури та забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема у сфері охорони здоров’я. Також звернутися до районної ради з проханням проведення позачергової сесії щодо обговорення питання адміністративно-територіальної реформи в частині оптимізації галузі медицини та заслухати звіт головного лікаря про роботу Кагарлицької ЦРЛ за звітний період 2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради