КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Засідання сесії районної ради

 

Опубліковано 07.10.2016

       06 жовтня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів пленарне засідання 14 сесії 7 скликання. Участь в засіданні сесії взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк, депутати районної ради, керівники установ та підприємств району, голови сіл.

 

 

       Під час засідання розглядалися питання про затвердження звіту про виконання районного бюджету Кагарлицького району за І півріччя 2016 року; про внесення змін у рішення 5-ї сесії районної ради від 13.01.2016 № 045-05-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2016 рік»; про звіт директора Комунального підприємства «Трудовий архів Кагарлицького районну» за 2015 рік та І півріччя 2016 року; про інформацію начальника Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУ національної поліції в Київській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району; Про зміну назви та внесення змін до Статуту  Кагарлицької центральної районної лікарні; Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району»; Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Кагарлицька центральна районна аптека № 9»;  Про погодження розміру плати за навчання та надання пільг в оплаті за навчання учнів Кагарлицької школи мистецтв; Про внесення змін у рішення сесії  районної ради № 060 – 06 – VII від 18.02.2016 «Про внесення змін  в додаток до рішення сесії  районної ради № 333 – 28 – VI від 14.06.2013 «Про затвердження списку народних засідателів»;     Про затвердження списку присяжних Кагарлицького районного суду Київської області; Про управління об’єктами  майна спільної  власності   територіальних  громад  району та ряд земельних питань.

 

 

      Депутатським корпусом Кагарлицької районної ради було одноголосно підтримано 2 депутатських запити Лисого І.М. та Бурого П.М. Зокрема депутатський запит Лисого І.М. стосувався звернення до Кагарлицького відділення поліції, Білоцерківської ОДПІ та сільських голів щодо масового отруєння людей неякісним алкоголем, а Бурого П.М. - звернення до облавтодору відносно дороги напрямку Ржищів-Кременчук.

 

     Всі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради