КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Урочисте освячення Свято-Троїцького храму
 

Опубліковано 21.06.2016

 

У понеділок 20 червня голова районної ради Іван Семцов взяв участь у урочистому освяченні Свято-Троїцького храму в м. Кагарлик.

Не пройшло і двох десятиліть (це лише мить в історії древнього Кагарлика!) із початку будівництва – і велична споруда постала в усій красі, дочекавшись урочистого сьогоднішнього моменту. Чи не найбільше, мабуть, хвилювався основний натхненник зведення храму – його настоятель протоієрей Василій Синюк. На урочистості прибуло високоповажне духовенство: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, єпископ Васильківський, вікарій Київської Митрополії  Миколай, а також священики Кагарлицького та сусідніх благочинь.   Серед численних прихожан – керівництво міста і району, депутати обласної, районної та міської рад, меценати-благодійники, які заслужили щирої подяки від православної громади і Божої благодаті.

 

Відчинилася брама верхнього храму на другий день Святої Трійці – в День Святого Духа, тож нехай укріпиться дух нашої віри, яка допоможе подолати всі труднощі й перемогти підступного ворога, а духовність хай подолає моральну ницість і невігластво.

У справі будівництва храмового комплексу не ставиться крапка: потрібно ще завершити спорудження трапезної та дзвіниці, над якою, до речі, вже встановлено купол. Постійно триватиме внутрішнє прикрашання храму і благоустрій зовні – так само, як і немає кінця людському самовдосконаленню, адже кожен із нас має збудувати храм у своїй душі, і всі ми маємо пам’ятати слова класика: «Собори душ своїх бережіть, друзі... Собори душ!..»

 

 

 

 

За матеріалами сайту Кагарлицької міської ради

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради