КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
9 сесія районної ради
 

Опубліковано 03.06.2016

02 червня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів пленарне засідання 9-ої сесії районної ради. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, заступники голови райдержадміністрації Роман Коваленко, голова міста Олександр Панюта, депутати районної ради.

 

Депутатським корпусом районної ради затверджено районний план модернізації мережі навчальних закладів на 2016-2018 роки, план роботи Кагарлицької районної ради на ІІ півріччя 2016 року. Під час засідання розглядалися питання про кошторис витрат на утримання виконавчого апарату районної ради в 2016 році; про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2016 рік; про внесення змін у рішення 5 -ї сесії районної ради від 13.01.2016 року №045-05-VII "Про районний бюджет Кагарлицького району на 2016 рік"; про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району; про хід виконання районної Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на 2009-2019 роки, заслухали звіт директора Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості щодо роботи закладу за 2015 рік та І квартал 2016 року.

Одним із основних питань, що розглядалися на сесії районної ради було питання призначення керівника комунального підприємства "Кагарлицька центральна районна аптека №9" ним стала Волкова Олександра, також одноголосно депутати проголосували за створення комунального підприємства Кагарлицької районної ради "Арх-буд".

Також депутати районної ради підтримали депутатське звернення Лисого І.М. "Про звернення депутатів Кагарлицької районної ради до Президента України та Голови Верховної ради України щодо внесення змін до Конституції України в частині призначення голів місцевих державних адміністрацій".

 

Ознайомитися з прийнятими рішеннями можна звернувшись до виконавчого апарату районної ради або на сайті в розділі документи.

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради