КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
В ході підготовки до сесії районної ради
 

Опубліковано 30.05.2016

30 травня, в ході підготовки до 9 сесії Кагарлицької районної ради, відбулися засідання постійних комісій, зокрема на засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення  діяльності депутатів, законності і правопорядку було розглянуто питання плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року.

 

    На засіданні постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних питань було розглянуто питання затвердження технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки земельної  ділянки для  сінокосіння і випасання худоби розташованої на території Стайківської сільської ради, що надається в оренду  гр. Корнієнку Сергію Анатолійовичу та про затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних  ділянок сільськогосподарського призначення розташованих на території Гребенівської сільської ради, що надаються в оренду ОК СТ «Дніпровські кручі-М», постійна комісія рекомендували сесії районної ради розгляд даних питань винести на наступну сесію.

     Досить жвавим було засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров”я, освіти, культури, молоді і спорту, екології, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та підтримки учасників АТО та їх сімей, так як на розгляд депутатського корпусу було представлено питання "Про районний план модернізації мережі навчальних закладів на 2016-2018 роки". Також депутати заслухали звіт "Про хід виконання районної Програми соціального захисту дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на 2009-2019 роки" начальника служби у справах дітей та сім»ї Кагарлицької РДА та звіт директора Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості щодо роботи закладу за 2015 рік та І квартал 2016 року. Комісія вирішила всі питання порядку денного винести на розгляд сесії районної ради.

 
 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради