КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Святковий захід до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї
 

Опубліковано 12.05.2016

 

На честь двох світлих травневих свят – Дня матері та Міжнародного дня сім’ї – урочистий захід відбувся 12 травня в актовому залі райдержадміністрації.

День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що. День матері – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові!

Сім’я, як і матір, є основним елементом суспільства та берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

З вітальними промовами до присутніх звернулися голова районної ради Іван Семцов, перший заступник міського голови Олег Пурій.

Зокрема Іван Семцов звернувся до матерів з вітальним словом: "Дорогі жінки! Любі мами! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Матері! День Матері –  свято шани і любові. Мама… Це найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, – все її турбота, її справи, її життя.   У цей весняний день, дорогі і рідні мами,   любі жінки, сестри й дочки, а також ті, хто готується ними стати, прийміть від усього депутатського корпусу районної ради   сердечні  вітання зі  світлим та красивим святом. Нинішнє святкування відбувається у тривожні та трагічні часи, коли на тендітні жіночі плечі ліг важкий тягар очікування і переживання, але  саме завдяки вірі і підтримці матерів, наші мужні захисники сини і дочки вистоять і  переможуть. На сьогоднішній день в Кагарлицькому районі присвоєно почесне звання «Матері-героїні» - 165 матерям, 18 померло, 147 проживає. Багатодітних сімей – 246, в них виховується 858 дітей. Матері-одиначки – 522 особи. Всього дітей в районі 6218 особи.

То ж  щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, душевного спокою, домашнього затишку, миру і достатку.  Хай  світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінчені турботи, терпіння, любов і відданість!".

 

Від Благодійного фонду «Родина» Олександра Онищенка матерям-героїням, багатодітним та названим матерям, ряду матерів учасників АТО було вручено квіти й солодощі.

 

Музичні вітання прозвучали від Любові Карпів, Юлії Рогульчик, Лесі Чоповської та квартету в складі Анни-Марії Чоповської, Крістіни Шумської, Тетяни Карпенко й Тамари Плигун, вели захід Олег Волошин та Тетяна Васильченко.

 

 

 
 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради