КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
"Чорнобиль... Біль і пам'ять вічні"
 

Опубліковано 26.04.2016

 

26 квітня 2016 року в приміщення великого залу адмінбудинку відбувся захід присвячений 30 - річчю ліквідації аварії на чорнобильській АЕС.

В даному заході взяли участь голова районної ради Іван Семцов, голова райдержадміністрації Віктор Коляда, голова міста Олександр Панюта, заступник голови районної ради Наталія Папіженко,  заступники голови РДА Роман Коваленко та Світлана Синюк, депутат Київської обласної ради Вікторія Киреєва, депутати Кагарлицької районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники трудових колективів, громадськість.

Захід розпочався з вручення Книги пам’яті «Дзвони Чорнобиля чутно й донині»  учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця книга-спогад видана за ініціативи районної влади та приурочена 30-річчю Чорнобильської катастрофи. В ній опубліковано розповіді учасників ліквідації аварії на ЧАЕС з Кагарличчини, потерпілих, переселенців в 1986-му та наступних роках минулого століття, а також документи та поетичні твори, приурочені подіями тієї всенародної біди. У книзі подано імена трудівників різних галузей Кагарлицького району, які брали безпосередньо участь у боротьбі з наслідками аварії.

 

 

Перед присутніми виступили голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, начальник автооб’єднання 097-62 з 1977 по 1997 роки Анатолій Саврасний. Заступник начальника Кагарлицького районного військового комісара, майор Володимир Бойко вручив чергові військові звання військовослужбовцям, які були призвані для ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.  

У ході заходу хвилиною мовчання вшановано пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської трагедії.

 

Для присутніх прозвучали тематичні виступи за участю ансамблю «Барви України» Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва, учнів міської школи мистецтв та учасників художньої самодіяльності міського будинку культури.

  

По завершенню урочистої частини, учасники заходу поклали квіти та вінки до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС в Кагарлицькому парку та взяли участь в заупокійній літії, яку провів настоятель Свято-Троїцького храму, митрофорний протоієрей Василь Синюк.

 

 

Звісно, ніякі нагороди не в змозі повернути здоров’я та життя ліквідаторам та учасникам аварії на ЧАЕС, але про їх віддану службу народові України, пошана і вдячність нинішніх поколінь є вагомою – не забувають, пам’ятають і переказуватимуть своїм нащадкам, щоб знали і шанували пам’ять про їх героїзм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради