КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Про об'їзд населених пунктів району
 

Опубліковано 25.04.2016

 

У рамках проведення у Кагарлицькому  районі місячника благоустрою 22 квітня заступник голови Кагарлицької районної ради Наталія Папіженко здійснила об’їзд населених пунктів району.

Мета заходу – перевірити, як працюють громади під час проведення  благоустрою населених пунктів. Наталія Вікторівна побувала в Гребенівській, Стайківській, Халчанській, Стрітівській , Зеленоярській сільських радах та с. Зікрачі. 


 

Варто зазначити, що всі населені пункти району активно включились в проведення місячника з благоустрою. Всі попрацювали добре, особливо результат спільної праці помітно у центрі сіл. Біля адміністративних будівель і магазинів розбито клумби, побілено бордюри, радують око чисті, доглянуті парки і сквери. 
У заходах взяли участь активні мешканці, працівники сільських рад. Прибрані від сміття і листя узбіччя доріг, улюблені місця відпочинку, кладовища. Крім прибирання та вивезення сміття, обрізали також сухостій. Також були і негативні моменти, але вчасно виявлені недоліки з часом будуть виправлені.

 

Тепер всім разом слід подбати про підтримання і збереження чистоти. Адже давно відома істина – чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради