КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Відкриття Галереї Слави
 

Опубліковано 15.04.2016

У четвер 14 квітня у приміщенні Кагарлицької райдержадміністрації відбулося урочисте відкриття Галереї Слави захисників України. У виставковій залі, розділеній на кілька тематичних частин, представлені світлини воїнів з Кагарличчини, різні військові експонати із Донбасу, дитячі малюнки, інформація про волонтерів. Відкриття Галереї Слави було приурочено до 2-ї річниці початку проведення АТО у східних регіонах України.

 

Участь у заході взяли голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, його заступник Андрій Янченко, голова Кагарлицького району Віктор Коляда, очільник Кагарлицької райради Іван Семцов, керівники інших райдержадміністрацій Київщини, а також бійці АТО, члени їх родин, волонтери, депутати районної ради,  небайдужі громадяни і меценати проекту.

Ініціаторами створення цієї виставкової зали виступило керівництво Кагарлицького району та ГО «Спілка учасників АТО», а фінансову підтримку проекту забезпечили меценати та волонтери.

Галерея Слави була створена задля підвищення військово-патріотичного виховання молодих жителів району та з ціллю увіковічнити пам’ять про подвиг та мужність воїнів з Кагарличчини, які одними із перших вирушили на Донбас захищати кордони, територіальну цілісність та соборність України. Максим Мельничук, оглядаючи експозицію, зазначив, що чималий інтерес громадськості до цієї події свідчить про об’єднання українського народу та готовність діяти злагоджено заради миру та перемоги у протистоянні з агресором.

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради