КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Засідання постійних комісій
 

Опубліковано 13.04.2016

В ході підготовки до 8 сесії районної ради 13 квітня відбулися засідання постійних комісій районної ради.  На засіданні обговорено усі питання, які вносяться на розгляд восьмої сесії.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів були розглянуті питання бюджету, а саме: про затвердження звіту про виконання районного бюджету Кагарлицького району за 2015 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

 Членами комісії було заслухано всіх керівників установ та організацій, відділів та управлінь Кагарлицької РДА, які зверталися до комісії з проханням виділення коштів. Розглянули листи, які надійшли на розгляд комісії.

 

На засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин  розглянуто технічні документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок та звернення Київської обласної ради  щодо прохання підтримати їхній адміністративний судовий позов проти Уряду про визнання протиправною та нечинною постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності» в частині внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами». Дані питання за рішенням комісій внесені на розгляд ради.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності, промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва торгівлі та побуту розглянуто всі питання порядку денного комісії:

 

- Про порядок призначення та звільнення з займаної посади керівників підприємств, закладів, установ та організацій об’єктів, що належить до спільної власності територіальних громад Кагарлицького району;

- Про порядок надання в оренду майна, що належать до спільної власності територіальних громад Кагарлицького району;

- Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Вісник Кагарличчини» та редакції районної газети «Вісник Кагарличчини» співзасновником яких є Кагарлицька районна рада;     

 -  Про управління обєктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району.

 

Дані питання за рішенням комісій внесені на розгляд ради.

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради